Rekonstrukce v ZŠ

13.09.2013 14:07

O prázdninách se podařilo částečně zrekonstruovat prostředí  pro děti. Po změně už dlouho volaly žákovské záchody, které byly původní od otevření školy. Z prostředků Obce Smilovice se nejen vyměnily záchodové mísy, ale i odpady, vybudovaly se kabinky a prostory prozářila nová dlažba a obklady. Nové šatní boxy zase věnoval žákům ZŠ Klub rodičů a přátel školy a sponzorsky také p. Paľo. Během prázdnin jsme zprovoznili druhé oddělení školní družiny. Pro nedostatek prostor jsme museli využít k odpolednímu provozu běžné třídy, kterou bylo třeba vybavit nábytkem a hračkami. Podařilo se to díky prostředkům ze sběru starého papíru a díky sponzorskému daru Ing. Riedela.

Změnu zaznamenala i školní kuchyně. Z obecních prostředků byla vybudována nová vzduchotechnika. Tyto změny byly nutné z hlediska hygienického i bezpečnostního. Nově tak hlídá školní dvorek „plechová žirafa“ – komín vzduchotechniky.

Zřizovateli Obci Smilovice a všem sponzorům velice děkujeme. 

Další fografie v galerii