Výlet MŠ Smilovice do URSUS centra

19.07.2018 21:52

 

Na letošní celodenní školní výlet jsme vyrazili ve čtvrtek 31.května do zážitkového centra Ursus v Dolní Lomné. Děti z mateřské školy čekalo v zážitkovém programu “Medvídkovo království“ velice poutavé povídání o šelmách v Beskydech. Dozvěděly se mnoho nového o způsobu života těchto zvířat, jejich stopách i hlasech. Další zajímavosti z beskydské přírody na ně čekaly v zážitkové zahradě. Počasí nám ten den přálo, děti byly velmi nadšené a z výletu jsme všichni odjížděli spokojení.

Několik fotografií z výletu najdete v menu MŠ / Fotogalerie

Doprava dětí z MŠ Smilovice na vzdělávací program do Ursus centra  byla v rámci projektu „Přírodní dědictví Beskyd“ financována z dotačního programu Moravskoslezského kraje ŽPZ/03/2018 – Podpora vzdělávání a poradenství v oblasti životního prostředí.